Nowa promocja w kasynie Cadoola – zdobądź nawet 10 000 Euro!

Autorstwa Magdalena
12 stycznia, 2020
Czujesz niedosyt po noworocznych promocjach? Nie musisz, ponieważ w kasynach online wciąż trwają bonusy z okazji nowego roku. W kasynach nie ma odpoczynku, więc i Ty skorzystaj z tej okazji, aby zdobyć dodatkową gotówkę. W najnowszej promocji w kasynie Cadoola pula nagród wynosi 50 000 Euro, więc jest o co walczyć.

Na początku warto zaznaczyć, że Cadoola jest jednym z najbezpieczniejszych kasyn online dla polskich graczy. Jeśli wciąż nie jesteś w nim zarejestrowany, to może jest to idealny moment, abyś zapoznał się z jego ofertą. Mamy pewność, że nie pożałujesz.

Turniej 2020 w Cadoola

Nie szukaj dłużej idealnej promocji, ponieważ właśnie ją znalazłeś. Kasyno Cadoola oraz kilka innych kasyn online organizuje jeden z ciekawszych turniejów początku roku. Turniej 2020 rozpoczął się 7 stycznia 2020 roku, a kończy się 12 stycznia 2020 roku. Jeśli jeszcze się do niego nie zapisałeś, to teraz jest na to najlepsza pora, wciąż masz wystarczająco dużo czasu, aby wygrać idealne nagrody. Nie musisz bać się o swoje bezpieczeństwo oraz o swoje pieniądze, ponieważ Cadoola zostało sprawdzone pod względem uczciwości przez wielu specjalistów. Wszystkie konkursy i turnieje są przeprowadzane uczciwe, a żaden gracz nie jest traktowany lepiej od innych. Nie wahaj się więc i spróbuj zdobyć swoją nagrodę.

Zasady turnieju 2020 w Cadoola

Turniej 2020 w Cadoola skupia się na grach od popularnego producenta gier Yggdrasil. Gry od tej firmy cechują się wysoką jakością oraz innowacyjnością, dzięki czemu są one bardzo często wybierane przez graczy. W tym turnieju w grze biorą udział Cazino Cosmos, Golden Fish Tank, Jackpot Raiders oraz Dwarf Mine. Sloty te zostały wybrane nie bez powodu. Mają one bardzo ciekawą historię i jednocześnie prostą mechanikę gry, więc są one idealne dla początkujących oraz doświadczonych. Jeśli już od jakiegoś czasu uprawiasz hazard, to z pewnością już kilka razy słyszałeś o tych grach, możliwe, że w nie kilka razy zagrałeś.

Jeśli chcesz wziąć udział w turnieju, to musisz wybrać jedną z tych gier lub możesz również grać w nie wszystkie oraz postawić co najmniej 0,5 Euro. Następnie przejdź przez co najmniej 10 rund i już jesteś uczestnikiem turnieju 2020. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, spróbuj wygrywać we wspomnianych przez nas slotach, im więcej wygrasz, tym większe prawdopodobieństwo, że zdobędziesz miejsce na liście zwycięzców. Listę możesz śledzić na stronie kasyna Cadoola, a jest ona aktualizowana co minutę, więc zawsze będziesz miał dostęp do najświeższych wyników.

Co można wygrać w najnowszym turnieju Cadoola?

Niektórzy gracze byli zdziwieni, ponieważ pula nagród Cadoola wynosi aż 50 000 Euro. Są to bardzo duże pieniądze i zostaną one podzielone pomiędzy wszystkich zwycięzców. Osoba na pierwszym miejscu zdobędzie całe 10 000 Euro. Nie warto więc marnować czasu, lecz grać w kasynie w gry od Yggdrasil. Osoba na drugim miejscu zdobędzie 7 000 Euro, a na miejscu trzecim – 3 000 Euro. Z każdym kolejnym miejscem suma się zmniejsza, a wszystkich miejsc jest aż 600. Ze względu na tak dużą ilość miejsc, szansa, że zostaniesz zwycięzcą jest bardzo wysoka, nie przegap więc tej szansy i wygraj nawet 10 000 w Cadoola!