Najlepsze sloty w kasynie Nomini

Autorstwa Magdalena
6 marca, 2023
Nomini to jedno z częściej przez nas wspominanych kasyn online i to nie bez powodu. Należy one do dużej grupy skupiającej kilkanaście innych kasyn, a wszystkie z nich są bardzo popularne ze względu na wysoką jakość oferty. Szczególnie Nomini zdobyło naszą uwagę dzięki przyjaznemu interfejsowi, świetnej obsłudze klienta oraz ciekawym wydarzeniom. O jednym z nich chcemy opowiedzieć poniżej, ponieważ jesteśmy pewni, że tak samo jak nas, zainteresuje on również naszych czytelników. Zapraszamy do lektury.

12 000 euro do rozdania w Nomini Casino

Jednym z ostatnich wydarzeń, które szczególnie przyciągnęło naszą uwagę jest Spin Fiesta, która jest organizowana w kasynie Nomini. Turniej jest całkiem szczególny, ponieważ nie jest on zbyt długi – będzie się rozgrywał od 20 lutego 2023 roku do 26 lutego 2026 roku, a jednocześnie oferuje całkiem poważne nagrody, ponieważ cała pula wynosi dokładnie 12 000 euro. Suma ta zostanie podzielona pomiędzy 60 najlepszych zawodników.

Największą zaletą tego turnieju jest dla nas to, że jest on dostępny nie tylko w kasynie Nomini, ale również na kilku innych stronach, które należą do tej samej grupy. Jako wielbiciele kasyn online cenimy sobie możliwość wyboru i również tego chcemy dla naszych czytelników. Jeśli ktoś nie ma jeszcze konta w Nomini lub z jakichś powodów nie chce z niego korzystać, to może po prostu wybrać inną stronę, która bardziej odpowiada jego preferencjom.

Zasady wzięcia udziału w Spin Fiesta w kasynie Nomini

Każdy, kto tylko ukończył 18 rok życia może swobodnie wziąć udział w nowym turnieju w kasynie Nomini. Oczywiście osoba zainteresowana musi być również zarejestrowana na stronie oraz wpłacić co najmniej jeden depozyt w kasynie. Następnie można przejść do głównego punktu turnieju, jakim są sloty.

W wydarzeniu biorą udział nie byle sloty, bo maszyny od największego producenta automatów online na rynku, czyli od Microgaming. Gracze mają za zadanie grać w najnowsze pozycje od tego dostawcy, jakimi są między innymi:

  • Trojan Kingdom
  • Gold Blitz
  • Bison Moon
  • Fishin’ Floats of Cash
  • 10000 Wishes
  • Cash N Riches Megaways

Gry zostały specjalnie wyselekcjonowane i bez dwóch zdań są wysokiej jakości oraz spełniają oczekiwania graczy. Jeśli dany gracz zna już sloty od Microgaming, to z pewnością nie będzie zawiedziony. Jeśli z kolei nie zna automatów od tego producenta, to jest to idealny moment na poznanie ich i zrozumienie, dlaczego są one tak popularne.

Przed podejściem do gry warto pamiętać o kilku zasadach tego turnieju. Po pierwsze, minimalnym zakładem w każdym spinie podczas gry powinno być 0,5 euro. Nawet jeśli slot pozwala na mniejszą stawkę, to wybranie jej sprawi, że spin nie będzie zaliczony. Wygrana w turnieju zależy od punktów, jakie gracz zdobywa podczas każdego spinu. Należy wygrać więcej niż postawiony zakład, a następnie podzielić przez niego wygraną i mamy ostateczną liczbę punktów.

Wygrane w kasynie Nomini

Wspominaliśmy już, że w nowym turnieju kasyna Nomini pula do wygrania wynosi dokładnie 12 000 euro. Najszczęśliwszym graczem będzie oczywiście pierwsza osoba na liście, ponieważ dostanie ona całe 1 500 euro wygranej na swoje konto. Wygraną drugiej osoby będzie 1 200 euro, a ostatnia osoba na podium otrzyma dokładnie 1000 euro. Ostatnia dziesiątka wygranych dostanie po 10 euro za aktywny udział.

W kasynach typu Nomini uwielbiamy to, że wygrane są wypłacane bardzo szybko, bo w ciągu maksymalnie 3 dni. Po otrzymaniu swojej wygranej można ją od razu wypłacić, ponieważ nie jest ona objęta żadnym wymogiem obrotu.