Mnóstwo darmowych spinów w Unibet

Autorstwa Magdalena
3 listopada, 2020
Halloween już minęło, ale nie w każdym kasynie online. W Unibet wciąż można świętować, więc jeśli wciąż Ci mało, skorzystaj również z oferty tego kasyna online. Jest to szczególnie dobra propozycja dla wielbicieli darmowych spinów, ponieważ to właśnie one są nagrodą. O Unibet już z pewnością słyszałeś, ponieważ jest to jedno z najbardziej znanych kasyn nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Strona jest dobrze przygotowana do każdego rodzaju gracza, początkującego, doświadczonego, szukającego turniejów, wielu gier i więcej. Jeśli nie znasz Unibet, to od razu możemy powiedzieć, że warto go poznać. Poniżej umieszczamy najważniejsze informacje na temat jednego z najnowszych wydarzeń w tym kasynie, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty.

Tysiące darmowych spinów w kasynie Unibet na Halloween

Do końca 3 listopada 2020 roku każdy gracz ma szansę na zdobycie wielkiej ilości darmowych spinów, a wygranie ich jest naprawdę łatwe i nie wykracza poza to, co zawsze robisz w kasynie. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w Unibet, to zachęcamy do utworzenia konta, skorzystania z bonusu powitalnego i do natychmiastowego przejścia do tego ekscytującego konkursu, który będzie dostępny jeszcze tylko przez dzień. Warto się pospieszyć, ponieważ taka okazja może nie zdarzyć się tak szybko.

Turniej związany z darmowymi spinami został zorganizowany wyłącznie na część Halloween. Nie jest jeszcze za późno na to, aby świętować, mimo że oficjalnie święta już minęły. Nie zdziw się, kiedy zapoznasz się ze szczegółami tego wydarzenia, ponieważ Unibet skupiło się na najstraszniejszych grach, aby wpasowały się w klimat Halloween. Mamy więc nadzieję, że się nie boisz, ponieważ stawka jest zbyt duża, aby przepuścić taką okazję. Pokaż się więc z jak najdzielniejszej strony i zagraj aż o 500 darmowych spinów!

Zasady nowego turnieju w kasynie online Unibet

W prezentowanym turnieju zaskakujące są wyłącznie wybrane przez kasyno gry. Widać, że pracownicy znają się na rzeczy, ponieważ wybrali jedne z najstraszniejszych możliwych pozycji. Są to między innymi Wild Blood 2, Troll Hunters 2, Polterheist, Esqueleto Explosivo, Voodoo Gold, Curse of the Werewolf, Wild Walker, Halloween Jack, Immortal Romance, Tiny Terrors, Helloween, Demon i kilka innych. Jeśli nie znasz tych gier, to już po samych nazwach możesz dojść do wniosku, że granie w te gry może przysporzyć o gęsią skórkę. Co ciekawe, darmowe spiny wygrasz na podobne gry, więc przygotuj się na przerażające przeżycia w ciągu kolejnych dni.

Wśród nich jest Wild Blood 2, która jest także grą do zdobycia nagrody. Warunków do spełnienia gracz nie ma zbyt wiele, co jest bez wątpienia zaletą tego turnieju. Wystarczy, że się do niego zapiszesz, a następnie będziesz grał w wybrane sloty. Najważniejsze jest to, aby każdy spin miał wartość co najmniej 0,50 zł. Dodatkowo trzeba zwrócić uwagę na to, w jaki sposób będziesz wygrywać. Punkty w rankingu są obliczane na podstawie stawki oraz wygranej. Wygraną dzieli się przez stawkę, a następnie mnoży przez 100. Im większa wygrana, tym większą masz szansę na otrzymanie darmowych spinów.

Wygrane w nowym turnieju w Unibet

Wyjawiliśmy już, że w tym turnieju wygrasz wyłącznie spiny, a każdy z nich będzie miał wartość 0,50 zł. Dokładna liczba spinów zależy od Twojego miejsca. Jeśli uda Ci się zdobyć naprawdę wysoką wygraną i wylądujesz na pierwszym miejscu, dostaniesz 500 darmowych spinów, a dokładnie tyle samo otrzyma 10 pierwszych osób w rankingu. Do nagrodzenia jest aż 200 osób, więc jest duża szansa, że wśród nich będziesz właśnie Ty. Następnie gracze mogą liczyć na 350 spinów, 200 spinów, ich liczba zmniejsza się wraz z zajmowanym przez gracza miejsce. Ostatnia setka dostanie po 50 darmowych spinów, więc dla takiej sumy warto jest chwilę pograć.