Lukratywny turniej z okazji Nowego Roku od Unibet

Autorstwa Magdalena
2 stycznia, 2020
Nowy Rok w Unibet jest czymś, co warto świętować. Rzadko się zdarza, aby w kasynie można było wygrać tak dużą sumę pieniędzy. Dlatego zdecydowaliśmy się koniecznie Was o tym poinformować. Wspominaliśmy już o tym kasynie, jako o jednym z bezpieczniejszych miejsc do uprawiania hazardu w Internecie.

Strona ta istnieje już od wielu lat i niejeden raz została sprawdzona przez przeróżne instytucje. Pod względem promocji kasyno online prezentuje się równie dobrze; regularnie przygotowuje dla swoich graczy ciekawe promocje, a w naszym artykule dowiesz się o jednej z nich.

Lucky Spin Tournament

Na Nowy Rok Unibet przygotowało coś, co zdążyło zaskoczyć już wielu graczy, a jest to turniej, którego pula wynosi aż 250 000 zł. Suma jest naprawdę ogromna i skutecznie przyciąga do zagrania wielu użytkowników. Unibet zdecydował się nazwać swój turniej Lucky Spin Tournament, z pewnością dlatego, że w konkursie biorą udział wyłącznie jednoręcy bandyci. Turniej rozpoczął się w święta Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia 2019 roku, a kończy się 5 stycznia 2020 roku, masz więc jeszcze szansę na zdobycie swojej nagrody.

Jak można wziąć udział w turnieju Lucky Spin Tournament?

Zasady turnieju Lucky Spin Tournament nie są skomplikowane i każdy uczestnik może wziąć w nim udział. Wystarczy spełnić kilka warunków, a możliwość wygrania bardzo dużej gotówki stoi otworem. Aby rozpocząć zabawę, należy zapisać się do turnieju, wystarczy po prostu wybrać opcję „Zapisz się”. Jest ona dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Następnie wybierasz jedną z gier i stawiasz co najmniej 1 zł. Pamiętaj, że liczą się wyłącznie prawdziwe pieniądze. Zagraj co najmniej jedną rundę, a już dostajesz szansę wygrania dużej nagrody.

Twoim zadaniem jest uzbieranie jak największej ilości punktów podczas grania w ulubione sloty. Oblicza się je na podstawie stawki, którą postawiłeś oraz tego, co udało Ci się wygrać. Całość jest mnożona x100, a gracz i jego punkty zostają umieszczone w tabeli. Gry, które biorą udział w promocji to: Cash Pump, Rise of Dead, Mission Cash, Moon Proncess, Perfect Gems, The Sword & The Grail, Rise of Olympus, Divine Showdown, Wild Frames, Honey Rush, Tome of Madness, Game of Gladiatoes, Reactoonz, Rainforest Magic, Black Mamba, Ankh of Anubis oraz Chronos Joker. Wszystkich gier jest 17, więc gracze mają z czego wybierać.

Co można wygrać, biorąc udział w Lucky Spin Tournament?

Jak już wspomnieliśmy, Lucky Spin Tournament może pomóc w wygraniu dużych pieniędzy. Nie jest to żart, ponieważ osoba z najwyższą ilością punktów zdobędzie 50 000 zł. Jest to z pewnością o wiele większa kwota, niż która zostanie wykorzystana podczas gry, więc warto o nią walczyć i rozpocząć nowy rok z przytupem. Osoby na kolejnych miejscach nie zostaną potraktowane o wiele gorzej. 2. miejsce zdobędzie 25 000 zł, a 3. to 12 500 zł. Z kolei osoba na 4. Miejscu wzbogaci się o 10 000 zł, a na 5. o 5 000 zł. Następnie nagrody się zmniejszają, a najczęściej powtarzającą się kwotą jest 500 zł oraz 100 zł. Warto jednak dodać, że nikt nie otrzyma mniej niż 25 zł, jest to minimalna nagroda w tym turnieju. Miejsc wygrywających jest aż 500, więc istnieje bardzo duża szansa, że w tabeli zwycięzców znajdziesz się i Ty. Zapraszamy więc do udziału w turnieju, zanim się skończy.