Letni turniej w 7signs Casino

Autorstwa Magdalena
26 lipca, 2023
Na rynku hazardowym znajduje się całkiem sporo kasyn online, które oferują różne gry, bonusy, a także wiele innych korzyści. Aby znaleźć odpowiednią stronę, czasem trzeba się naprawdę natrudzić, dlatego mamy listę swoich sprawdzonych stron, które nigdy nie zawodzą. Na liście znajduje się na przykład 7signs, do którego zwracamy się zawsze w momencie, kiedy potrzebujemy trochę relaksu oraz rywalizacji. W prezentowanym kasynie zawsze można znaleźć coś ciekawego, jeśli chodzi o turnieje, a o jednym z nich chcielibyśmy powiedzieć więcej poniżej.

Walcz o nagrodę z puli 33 750 zł

Latem w kasynach online zazwyczaj pojawia się całkiem sporo nowych turniejów, które sprawiają, że każda strona odżywa. W wakacje zazwyczaj więcej osób ma okazję, żeby przysiąść do swojego ulubionego kasyna online ze względu na urlop, więcej chęci oraz pogodę, która ze względu na ostatnie upały, raczej zachęca do zostania w domu.

Na tę okazję, jedno z naszych ulubionych kasyn online zorganizowało ciekawy, całkiem lekki turniej, który powinien idealnie spełnić swoje zadanie i trochę odświeżyć atmosferę, jednocześnie ją podgrzewając, ponieważ do wygrania w nowym turnieju jest aż 33 750 zł. Warto więc dowiedzieć się na jego temat więcej, aby nie stracić tak korzystnej opcji oraz być na bieżąco z tym, co dzieje się w najbardziej popularnych kasynach.

Na czym polega turniej ELA Games

Wydarzenie, które zainspirowało nas do podzielenia się informacjami o nim z naszymi czytelnikami jest turniej ELA Games. Jest on organizowany wyłącznie we wcześniej wspomnianym kasynie 7signs, chociaż bardzo możliwe, że tę promocję można też spotkać na innych stronach od tego samego właściciela tej marki.

Wracając jednak do samego turnieju ELA Games, to warto wiedzieć o nim jak najwięcej, aby można było skorzystać z tego, co może zaoferować. Po pierwsze jest to dość krótkie wydarzenie, ponieważ jest dostępne od 17 lipca 2023 roku do dokładnie 23 lipca 2023 roku – do końca dnia.

W czasie trwania wydarzenia gracze powinni być zarejestrowani w 7signs, aby korzystać z promocji. Rejestracja musi być poprzedzona założeniem konta, co zazwyczaj zajmuje graczom nie więcej niż 5 minut. Nawet jeśli na ten moment nie masz konta, to możesz je założyć w tej chwili i następnie wpłacić swój pierwszy depozyt, aby oficjalnie wziąć udział w turnieju.

Jak można zauważyć z samego tytułu turnieju, biorą w nim udział wyłącznie gry od ELA Games. Niektórzy mogą nie kojarzyć tego producenta gier hazardowych, ponieważ na ten moment nie ma on zbyt wielu slotów w kolekcji, ale możemy powiedzieć, że ich jakość jest naprawdę wysoka. Podczas turnieju mamy dostęp do kilku najlepszych gier tego dostawcy, a są to:

  • Bullet Hole
  • Spinanga
  • Vikings Wild
  • Detective Fortune
  • Bandidos Cash
  • It’s Shark Time
  • Wazamba

Zasada w tym turnieju jest taka, aby na każdy spin wydać co najmniej 2.25 zł. Jeśli suma będzie mniejsza, to spin nie zostanie zaliczony. Podczas gry gracze walczą o jak największą ilość punktów. Im większa wygrana przy jak najmniejszej stawce gwarantuje tym większą liczbę punktów do zdobycia.

Wygrane w turnieju ELA Games w 7signs

Gracz, który zdobędzie największą ilość punktów w nowym turnieju 7signs może liczyć na nagrodę o wysokości 5 400 zł. Kolejne osoby dostaną po 4 275 zł, 3 375 oraz 2 700 zł. Wygranych będzie dokładnie 75 i nawet ostatnie osoby mogą liczyć na 45 zł za aktywny udział. Wygrane są wypłacane bez żadnego wymogu obrotu, co oznacza, że można je wypłacić od razu po pojawieniu się na koncie.