Korzystne nowości od Unibet

Autorstwa Magdalena
20 października, 2020
Znów wraca do nas Unibet i nie bez powodu. To kasyno wciąż nas zaskakuje, zawsze przygotowuje oferty, którym po prostu nie idzie odmówić. Nic dziwnego, jest to jedno z najbogatszych kasyn online, które oferuje swoim graczom naprawdę świetne oferty. Turnieje w tym kasynie zawsze charakteryzują się tym, że można w nich dużo wygrać. Poza tym pojawiają się na tyle regularnie, że gracze nie mają ani chwili oddechu. Jeśli lubisz być aktywny i zamierzasz często wpadać do kasyna, koniecznie spróbuj Unibet oraz jego korzystnych ofert. Obecnie ma on kilka wydarzeń na swojej stronie, a są one opisane poniżej. Zapoznaj się z nimi, może jedna z nich zaintryguje Cię na tyle, że będziesz chciał z niej spróbować.

Intrygujący turniej Ducks ‘Til Dawn w kasynie online Unibet

Na największą uwagę zasługuje dość ciekawy turniej prowadzony w kasynie Unibet, a został on nazwany Ducks ‘Til Dawn. Wybrano taką nazwę nie bez powodu, a dlatego, że główną grą tego wydarzenia jest właśnie Ducks ‘Til Dawn. Jest to obecnie jedna z najbardziej znanych gier, więc jeśli zdecydujesz się na przystąpienie do takiego turnieju, będziesz mógł nie tylko coś wygrać, ale również możesz sprawdzić zupełnie nową grę oraz jej mechanikę. Jest to dość szybki turniej, więc jeśli chcesz w nim wziąć udział, lepiej się pospiesz. Masz czas dokładnie do końca dnia 22 października 2020 roku. Jeszcze trochę czasu zostało, ale lepiej jest wkroczyć wcześniej niż później. Gra warta jest aż 50 000 zł, więc szkoda, aby przeszłą Ci ona koło nosa.

Jak wziąć udział w turnieju Ducks ‘Til Dawn w kasynie Unibet

Dołączenie do turnieju oraz korzystanie z niego ma podobne zasady do każdego innego wydarzenia w tym kasynie. Na początku koniecznie musisz się zapisać, bez tego żadne punkty nie zostaną przyznane na Twoje konto, stracisz tylko swój czas oraz pieniądze. Po zapisaniu się możesz przystąpić do walki. Weźmiesz udział w tym wydarzeniu nawet w momencie, kiedy obrócisz tylko jeden spin. Warto jednak wiedzieć, że lepiej, aby było ich więcej, ponieważ wygrywa ta osoba, której obrót w grach jest największy.

Ustawiaj więc zakłady i patrz na wygrane, ponieważ to one będą się właśnie liczyć najbardziej. Jeszcze jedna uwaga: minimalnym zakładem w turnieju może być 1 zł, więc jeśli ustawisz mniej, spin nie zostanie zapisany. Możesz również korzystać z większych zakładów. Jak już wspomnieliśmy, w tym turnieju liczy się tylko jeden slot, a jest to tytułowy Ducks ‘Til Dawn. Gra jest naprawdę ciekawa i warta polecenia. Nie znudzisz się nawet w przypadku, kiedy będziesz musiał zagrać w nią kilkadziesiąt razy. Jest to również idealna propozycja na Halloween, więc jeśli lubisz takie klimaty, spodoba Ci się i turniej i gra. Mamy pewność, że powrócisz do niej nawet po zakończeniu się turnieju.

Wygrane w turnieju Ducks ‘Til Dawn w kasynie Unibet

50 000 zł to nie przelewki, więc jeśli uda Ci się wygrać jedną z głównych nagród, możesz nazwać się prawdziwym zwycięzcą. Pierwsza osoba na liście zabierze ze sobą całe 12 500 zł, a za jeden turniej jest to naprawdę hojna nagroda. Druga osoba w tabeli liderów dostanie dokładnie połowę mniej, czyli będzie to 6 250 zł. Ostatnie miejsce na podium zobowiązuje do odebrania 3 5000 zł, kolejnej wysokiej nagrody. Za kolejne trzy miejsca obowiązuje jedna nagroda, a jest to 1 500 zł.

Następne osoby na liście mogą liczyć na nagrody rzędu 500 zł, 250 zł i mniej, w zależności od tego, jakie miejsca zajmują. W Unibet obecnie jest jeszcze kilka innych wydarzeń, możesz porywalizować w bingo, grach na żywo lub zdobywać darmowe spiny na popularne gry. Jeśli masz chwilkę czasu, warto go poświęcić na takie właśnie wydarzenia.