Halloween w kasynie Betamo

Autorstwa Magdalena
27 października, 2020
Kasyno Betamo od czasu do czasu zaskakuje nas swoją pomysłowością na oderwanie swoich graczy od rutyny. Strona nie gości bardzo często w naszych aktualnościach, ale czasem jej właściciele wpadają na takie pomysły, że trudno jest o niej nie wspomnieć. Tak jest właśnie i teraz, kiedy Betamo przygotowało idealną ofertę specjalnie na Halloween. Jest to jedna z ciekawszych propozycji na ten czas, więc zachęcamy wszystkich graczy do zainteresowania się nią. Jeśli jeszcze nie jesteś użytkownikiem tej strony, przeczytaj o tej ofercie, a może przekona Cię ona do utworzenia konta w kasynie online Betamo. Zapraszamy do lektury i życzymy największych wygranych.

Hallowheel w kasynie online Betamo

Wiele kasyn online decyduje się na utworzenie specjalnych wydarzeń dotyczących danego, nadchodzącego święta. Jest to zawsze dobry pomysł, ponieważ podczas świąt gracze mogą się zrelaksować, mają zazwyczaj więcej czasu na poświęcenie się swojemu hobby. Halloween nie jest może najbardziej znanym świętem, ale niektóre kasyna zdecydowały się na uatrakcyjnienie swojej strony i dodanie wydarzenia związanego również z tym świętem. Jednym z nich jest właśnie Betamo.

Ciekawe jest to, że to, co przygotowało Betamo, to nie jest żaden tradycyjny turniej, w którym będziesz musiał walczyć o miejsca. Zadanie gracza jest znacznie prostsze, o czym zaraz się przekonasz. Wydarzenie to działa już od kilku dni, a będzie ważne jedynie do 1 listopada 2020 roku, czyli właśnie wtedy, kiedy kończy się Halloween i związana z nim popularność. Masz więc jeszcze kilka dni na to, aby skorzystać z ciekawego, nowego wydarzenia w kasynie online Betamo. Nie przegap takiej okazji, ponieważ jest korzystna i nadzwyczaj ciekawa.

Jak skorzystać z Hallowheel w kasynie online Betamo

Nie martw się, ponieważ Hallowheel to nie jest żaden skomplikowany turniej, nie będziesz musiał walczyć o swoje punkty. Jedyne, co musisz zrobić, to wpłacić depozyt. Jego suma powinna wynosić co najmniej 120 zł (30 euro, w zależności w jakiej walucie wpłacasz wpłatę). Nie bój się, te pieniądze nie są po to, aby zapłacić za możliwość udziału w tym wydarzeniu. Wpłacasz je na swoje konto, a później będziesz mógł je wykorzystać do korzystania ze swoich ulubionych gier hazardowych. Koniecznie pamiętaj o tym, aby podczas dokonywania wpłaty wpisać kod bonusowy w wolnym miejscu. Bez tego pieniądze nie zostaną zaliczone jako powiązane z tą promocją. Kod bonusowy na Hallowheel to PUMPKIN, nie pomyl się podczas wpisywania go.

W tym momencie możesz przejść na stronę główną tego kasyna. Po lewej stronie zobaczysz różne oferty, a na samym dole tej listy znajduje się Hallowheel, które zostało oznaczone pomarańczową dynią ze złowieszczym uśmiechem. Kliknij na nią, a na ekranie pojawi się duże koło fortuny. Zakręć nim i zobacz, co wygrałeś. Na kole są zaznaczone bardzo ciekawe nagrody, a jednymi z nich są między innymi:

  • 10 darmowych spinów
  • 500 zł
  • 50 darmowych spinów
  • 5 000 zł
  • 200 darmowych zakręceń
  • 50 000 zł

Gracz zawsze coś wygrywa, więc warto spróbować swojego szczęścia. Ciekawe jest to, że jeśli codziennie w dniach promocji zdecydujesz się na wpłacenie wymaganego depozytu, codziennie będziesz mógł zakręcić tym kołem. Limit jest raz dziennie. Taki regulamin znacznie zwiększa Twoje szanse na zdobycie najwyższej nagrody. Poza Hallowheel w Betamo znajduje się więcej ciekawych wydarzeń, więc jeśli masz chwilkę czasu, to warto jest się z nimi zapoznać, do czego gorąco zachęcamy.