Ekscytujący tydzień w kasynie Wazamba!

Autorstwa Magdalena
9 sierpnia, 2022
Masz zbyt dużo wolnego czasu latem, a Twoim hobby jest hazard? W takim razie mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – zupełnie nowy turniej w kasynie Wazamba. Osoby, które już coś wiedzą na ten temat, kojarzą tę nazwę i wiedzą, że jest to obecnie jedno z najbardziej polecanych kasyn online na rynku. Wcale się temu nie dziwimy, ponieważ strona jest naprawdę dobrze przygotowana, można na niej znaleźć interesujące oferty, sloty, a także można być pewnym uczciwości i bezpiecznego grania. Więcej o Wazamba można poczytać w naszej recenzji, a teraz zajmiemy się nowym turniejem, w którym można brać udział już od poniedziałku.

Rywalizacja Microgaming rozgrywana w kasynie Wazamba

Masz ochotę na wzięcie udziału w ciekawym turnieju, w którym można wygrać część 10 000 euro? W takim razie nie czekaj zbyt długo i od razu udaj się do kasyna online Wazamba. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, jest to jedno z naszych ulubionych kasyn i to nie bez powodu. Szczególnie podoba nam się niecodzienny motyw, którego nie spotkaliśmy na żadnej innej stronie hazardowej.

Oczywiście ładny motyw nie wystarczy, abyśmy uważali to kasyno za dobre. Okazuje się jednak, że jedną z zalet Wazamba są również turnieje, jak również ostatni z nich, który rozpocznie się 8 sierpnia 2022 roku i potrwa cały tydzień, czyli dokładnie do 14 sierpnia 2022 roku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w rywalizacji, ponieważ wszystko rozgrywa się w sprawdzonych kasynie, a nagrody, jak na krótki turniej, są naprawdę korzystne, więc uczestnikom z pewnością będzie się to opłacać.

10 000 euro w kasynie Wazamba jako nagroda w nowym turnieju

W końcu zdecydowałeś się wziąć udział w Rywalizacji Microgaming, czyli w nowym turnieju w kasynie Wazamba? Świetnie, w takim razie nie musisz nawet robić zbyt wiele, aby się do niego zapisać. Na początku oczywiście należy mieć konto w kasynie Wazamba. Jeśli na ten moment go nie masz, to nic straconego, ponieważ możesz je utworzyć w ciągu kilku minut.

Następnie wpłać swój pierwszy depozyt – pamiętaj, że w nowym turnieju będą akceptowane wyłącznie prawdziwe pieniądze. Nawet jeśli zdobędziesz bonusowe środki dzięki promocji na start, to nie będziesz mógł z nich korzystać w Rywalizacji Microgaming. Przejdź na stronę z turniejami, a tam znajdziesz wydarzenie, o którym mówimy. Zapisz się i od tego momentu możesz już zdobywać swoje pierwsze punkty.

Jak działa nowy turniej w kasynie Wazamba

Na początku uczestnicy Rywalizacji Microgaming muszą wiedzieć, w jakie sloty mogą grać. Ze względu na tytuł, jest to dość oczywiste, że automaty będą należeć do znanego producenta slotów, czyli do Microgaming. Zauważyliśmy, że są to jedne z najciekawszych maszyn tego dostawcy – w turnieju biorą udział między innymi:

  • Masters of Valhalla
  • Mask of Amun
  • 10000 Wishes
  • Pile ‘Em Up
  • Fiona’s Fortune
  • Squealin’ Riches

Są to wszystkie gry, z których możesz korzystać podczas trwania tego turnieju. Punktacja działa w ten sposób, że porównuje się zakład oraz wygraną, a następnie sumy te się przez siebie dzieli. Jeśli gracz postawił 5 zł, a wygra 10 zł, to dostanie dokładnie 2 punkty w tabeli liderów. Oczywiście im więcej punktów, tym lepiej. Warto też pamiętać, że minimalną sumą zakładu w turnieju jest 1,35 zł.

Wygrane w Rywalizacji Microgaming

10 000 euro, które jest oferowane graczom, zostanie rozdysponowane pomiędzy 60 zwycięzców. Pierwsza osoba dostanie dokładnie 9 000 zł, co z pewnością przyda się na kolejne rundy na ulubionych slotach. Kolejną nagrodą jest 6 750 zł. Trzecia osoba z największą liczbą punktów dostanie 4 500 zł. Ostatnie 10 osób dostanie po 45 zł. Żadna z tych nagród nie ma wymogów obrotu, więc można ją wypłacić od razu.