Ekscytujący turniej w kasynie Vulkan Vegas

Autorstwa Magdalena
30 sierpnia, 2020
Jeśli zależy Ci na regularnych turniejach, Vulkan Vegas jest idealnym miejscem dla Ciebie. Kasyno to jest znane z często występujących wydarzeń specjalnych na stronie, najczęściej jedno po sobie, więc zawsze można wziąć w jednym z nich udział. Osoby, które mają chwilę czasu, mogą sprawdzić, co ciekawego dzieje się w Vulkan Vegas i na pewno się nie zawiodą. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, lecz chciałbyś poznać najnowszą ofertę tego kasyna dotyczącą turniejów, przeczytaj nasz artykuł. Umieściliśmy w nim wszystkie szczegóły na temat tego wydarzenia, a jest ono na tyle interesujące, że może skusi Cię ono do założenia konta na stronie. Sam zobacz i zdecyduj, czy warto.

Turniej nowych gier w kasynie Vulkan Vegas

Znasz już większość gier i jesteś nimi znudzony? Masz dość powtarzających się schematów i powtarzających się motywów? Zajrzyj do kategorii nowe w kasynie Vulkan Vegas. Regularnie pojawiają się tam sloty, które dopiero co wyszły na rynek. Jeśli jednak potrzebujesz trochę więcej emocji, nie tylko nowych gier, zapisz się do najnowszego turnieju w Vulkan Vegas. Jego zasady polegają na tym, że gracze muszą grać wyłącznie w najnowsze gry, a za to dostają nagrody. Jeśli jesteś graczem szukającym przygód, to z pewnością jest to, czego szukasz. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów na temat prezentowanego turnieju.

Reguły udziału w Turnieju Nowych Gier w Vulkan Vegas

Kiedy już zarejestrujesz się w tym kasynie i wpłacisz pierwszy depozyt, możesz od razu przejść do korzystania z turniejów. Pamiętaj jednak, że musisz się pospieszyć, ponieważ jest to krótki turniej, kończy się za dwa dni, czyli dokładnie 30 sierpnia 2020 roku. Nie zwlekaj więc zbyt długo, podejmij decyzję teraz, a już na chwilę obecną możemy powiedzieć, że warto. Po zapisaniu się do turnieju, koniecznie musisz przejść przez 10 spinów kwalifikacyjnych. Nie liczą się one do ogólnej tabeli liderów, jednak każdy gracz musi przez nie przejść.

Wiesz już, że możesz korzystać wyłącznie z nowych gier, do tego ich wybór jest dość ograniczony. Masz jednak możliwość skorzystać z najlepszych nowych gier w całym kasynie. Do wyboru masz między innymi Artemis vs Medusa, Blinged, Diablo Reels, Dark Woods, Hana Bana, Football Glory, Howling Glory, Forest Wedding, Willy’s Hot Chilies, Riddle Reels A Case of Riches, Nights of Magic Expanded Edition, Saxon, Medusa: Fotune & Glory, Imortal Fruits, Jelly Boom i Irish Pot Luck. Jeśli nie znasz tych gier, będziesz miał okazję je poznać, może wśród nich ukrywa się Twoja przyszła ulubiona gra. Nie wahaj się więc długo, spróbuj każdej z nich.

Co możesz zdobyć w turnieju nowych gier w Vulkan Vegas

Na początku musisz wiedzieć, jak prezentowany turniej działa. Kiedy już przejdziesz przez 10 spinów kwalifikacyjnych, będziesz dostawał punkty. Za każde wygrane w slotach 5 zł, dostaniesz 1 punkt. Zasady są takie, że im więcej masz punktów, tym wyżej w tabeli liderów będziesz. 20 pierwszych osób na samym szczycie tabeli liderów zostanie nagrodzonych.

Jeśli uda Ci się dostać na sam szczyt, dostaniesz około 1 750 zł. Za drugie miejsce nagroda jest niewiele mniejsza, możesz liczyć na 1 500 zł. W przypadku, kiedy wciąż załapiesz się na podium, dostaniesz dokładnie 1 250 zł. Nie martw się, jeśli trafisz poza podium, ponieważ wciąż masz szansę na otrzymanie całego 1 000 zł. Dalej wartość nagrody się trochę zmniejsza, zwycięzca na 20. miejscu może liczyć na 25 zł, więc jeśli nie wydasz zbyt dużo, wciąż możesz być na plusie.