Cotygodniowe turnieje w InstantPay

Autorstwa Magdalena
19 lipca, 2022
Zawsze wpieramy nowe kasyna online, ponieważ wiemy, że nie jest im łatwo, ponieważ konkurencja jest bardzo aktywna. Jednym z kasyn, o którym nie mieliśmy jeszcze okazji więcej powiedzieć, jest InstantPay. W naszej recenzji można znaleźć bardzo wiele powodów, dla których warto zarejestrować się w tym kasynie, a jednym z nich jest bez wątpienia to, że na stronie są dostępne dwa regularne turnieje. Więcej o nich chcemy opowiedzieć poniżej.

Regularny turniej w kasynie InstantPay

Użytkownicy kasyna InstantPay już wiedzą, że od pewnego czasu na stronie znajduje się ciekawa promocja. Jest to możliwość cotygodniowego podejścia do dwóch turniejów, które według nas mają naprawdę niezłe warunki i zasady korzystania z nich. Jeden z nich akurat się zaczął, więc zamierzamy skupić się głównie na nim, ale wspomnimy również o drugim turnieju, ponieważ możliwe, że dla niektórych graczy okaże się on bardziej interesujący.

Wyścig mnożników w kasynie InstantPay

W każdą niedzielę użytkownicy kasyna InstantPay mogą wziąć udział w bardzo ciekawym turnieju, który został nazwany Wyścigiem Mnożników. Oczywiście ta nazwa nie została wybrana przez przypadek – wskazuje ona na to, że gracze będą musieli zbierać mnożniki w dostępnych grach, aby następnie móc wygrać daną nagrodę.

Najważniejsze w nowym turnieju w InstantPay jest to, że trwa on cały tydzień, czyli do kolejnej niedzieli, a następnie się odnawia. Nie martw się, jeśli nie masz czasu zagrać w tym tygodniu – będziesz mógł to zrobić w kolejnym albo nawet w następnych tygodniach. Dla prawdziwych fanów turniej „Wyścig Mnożników” jest otwarty każdego tygodnia – nie ma żadnych limitów, które zakazywałyby podejścia do gry za każdym razem, kiedy turniej jest dostępny.

Na czym polega gra w „Wyścigu Mnożników” w InstantPay

Jak każdy turniej, Wyścig Mnożników ma również pewne zasady, których gracz musi koniecznie przestrzegać. Po pierwsze, każdy gracz, który chce wziąć udział w tym turnieju, musi przedtem wpłacić co najmniej trzy depozyty na swoje konto. Kolejną zasadą jest to, że wszystkie środki, które gracz będzie wykorzystywał w turnieju, muszą być prawdziwe – niestety środki bonusowe nie włączają się do promocji.

Według nas bardzo dobre jest to, że podczas trwania turnieju gracze mogą korzystać z wielu gier slotowych od różnych dostawców. Kasyno nie zamyka graczy przy jednym producencie oraz typie automatów. Są one bardzo różnorodne, więc z pewnością nie ma opcji na nudę. Gier jest naprawdę sporo, a jednymi z wybranych slotów w tej rundzie są:

  • Dragon’s Gift
  • 2016 Gladiators
  • Fortune Diamonds
  • Alice Adventures
  • Eye of Ra
  • All Ways Fruits
  • Golden Quest
  • Dia de los Muertos

Gier jest oczywiście o wiele więcej, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jak mówi nazwa tego wydarzenia, wygrane są obliczane na podstawie zdobytych mnożników, za które dostaje się punkty. Na przykład do 199x gracz dostaje 1 punkt. Do 999x nagrodą jest 80 punktów. 1500 punktów można znaleźć w przypadku, kiedy gracz zdobędzie więcej niż 5000x.

W przypadku drugiego turnieju, który jest rozgrywany od wtorku do wtorku, liczą się wyłącznie stawki. Postawienie na gry pojedynczego 10 euro oznacza zdobycie 1 punktu. Warto pamiętać, że w przypadku obu turniejów gracze muszą za każdym razem postawić co najmniej 0,5 euro.

Wygrane w Wyścigu Mnożników w kasynie InstantPay

Każdego tygodnia w Wyścigu Mnożników wygrywa 19 osób. Pierwsza osoba zawsze zgarnia całe 100 euro. Kolejne osoby dostają kolejno 70 euro, 50 euro i 30 euro. Następnie rozdawane są darmowe spiny i ostatnie osoby zostaną nagrodzone 20 obrotami.