Casiqo i Spinomenal łączą siły w turnieju

Autorstwa Magdalena
3 lipca, 2022
Każdy, kto chociaż raz odwiedził naszą stronę, wie, że można na niej znaleźć szczegółowe recenzje wielu kasyn online dostępnych na rynku. Zawsze próbujemy być na bieżąco z tym, co się dzieje na tych stronach, chociaż nie jest to aż tak łatwe ze względu na to, że kasyn online jest naprawdę sporo. Ostatnio postanowiliśmy odwiedzić kilka stron, do których nie zaglądaliśmy już od pewnego czasu i zauważyliśmy, że jednak z nich, a mianowicie Casiqo, oferuje graczom ostatnio nowy turniej, który jest organizowany wraz ze Spinomenal. Więcej informacji umieściliśmy poniżej – zapraszamy do lektury.

500 000 zł do wygrania w Casiqo

Casiqo jest bardzo ciekawym kasynem, które niektórzy mogą przeoczyć wśród wielu innych stron tego typu, a musimy przyznać, że szkoda by było, gdyby taka witryna została pominięta przez dobrych graczy. Sami nie byliśmy świadomi tego, co może zaoferować Casiqo aż do tego momentu, kiedy ponownie odnaleźliśmy to kasyno. Zapraszamy więc do poznania jednej z ciekawszych ofert ostatniego tygodnia w poniższym artykule.

Najnowszy turniej w kasynie Casiqo

Masz chwilę czasu na relaks i dobrą zabawę? Możesz skorzystać z interesującej oferty kasyna Casiqo, które proponuje swoim graczom możliwość zabawy na stronie. Jest to tygodniowy turniej, który tak naprawdę będzie miał kilka części. Jeśli więc spodoba Ci się ten turniej, możesz z niego skorzystać przez kolejne tygodnie, nie tylko teraz. Pierwsza część turnieju rozpoczęła się 30 czerwca 2022 roku i potrwa do 6 lipca 2022 roku. Ogólnie całą akcja zakończy się wraz z końcem lata, a dokładnie 21 sierpnia 2022 roku.

Jak wziąć udział w nowym turnieju od Casiqo

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w nowym turnieju od Casiqo, na początku powinieneś się zarejestrować na stronie. Zajmie Ci to nie więcej niż kilka minut, a pozwoli na wiele momentów dobrej zabawy oraz możliwych dużych wygranych. Następnie wpłać swój pierwszy depozyt, skorzystaj z promocji na powitanie i możesz zapisać się do turnieju. Pamiętaj, aby rzeczywiście zapisać się do turnieju, ponieważ w przeciwnym razie punkty nie będą zaliczać się nawet jeśli będziesz grał w odpowiednie sloty.

Wspominając o slotach, wszystkie biorące udział w tym turnieju należą do Spinomenal. Producent zdecydował się podjąć współpracę z Casiqo i tym samym udostępnił swoje maszyny do nowego turnieju, który zajmie graczom całe lato. W pierwszej rundzie turnieju gracze powinni grać w:

  • Queen of Fire
  • Queen of Ice
  • Queen of Fire – Frozen Flames
  • Book of Demi Gods II
  • Majestic King

Jest to 5 naprawdę świetnych gier, które mogą być nazwane jako jedne z najwyższej jakości od tego producenta i nie tylko. Później będziemy mieli okazję zagrać w inne sloty, ale na ten moment mamy dostępne najlepsze maszyny od Spinomenal. Zasad wzięcia udziału w tym turnieju jest kilka. Jedna z nich jest taka, że gracze mogą korzystać wyłącznie z prawdziwych środków, czyli nie mogą to być pieniądze bonusowe. Kolejną zasadą jest to, że minimalną stawką za każdy spin jest 1 zł. Gracze dostają po 1 punkcie za każdą wygraną. Zadaniem gracza jest nazbieranie jak najwięcej tych punktów.

Wygrane w nowym turnieju od kasyna Casiqo

Całościowo nowy turniej oferuje graczom 500 000 zł, a każda część ma pulę 75 000 zł do rozdania. Ta suma z kolei zostanie podzielona pomiędzy 100 osób. Pierwsza osoba na liście dostaje od kasyna 8 500 zł. Z kolei druga osoba może poszczycić się 7 500 zł. Trzecia osoba na podium otrzyma 5 500 zł. Nawet ostatnie osoby będą mogły się nacieszyć 350 zł, więc jest to całkiem hojna propozycja.

Jak najbardziej zamierzamy brać udział w całym turnieju, więc możliwe, że jeszcze później o nim wspomnimy, szczególnie wtedy, kiedy będziemy dochodzić do finałowej rundy. Zapraszamy do zabawy!