Bogata oferta Playfortuny

Autorstwa Magdalena
20 marca, 2020
Playfortuna jest kasynem dość dobrze znanym w świecie hazardowym. Nie jest to wyłącznie kasyno, któremu warto zaufać, ponieważ jest ono zupełnie bezpieczne dla swoich graczy, ale wyróżnia się ze względu na ogromną liczbę turniejów. W ciągu niektórych miesięcy Playfortuna zorganizowała nawet kilkadziesiąt turniejów, które sprawiły, że gracze mogli zdobyć dodatkową gotówkę.

Poniżej chcielibyśmy przedstawić kilka ciekawych turniejów, które w niedługim czasie odbędą się w kasynie. Jeśli jesteś zarejestrowanym członkiem Playfortuny, szkoda by nie wykorzystać takiej okazji i nie wziąć udziału w chociaż jednym z turniejów. Dla osób wciąż niezdecydowanych: może tak ciekawe turnieje przekonają Cię, że warto być członkiem tak ciekawego kasyna.

Głębia myśli

Głębia myśli to jeden z ciekawszych turniejów w Playfortuna, do którego możesz zapisywać się już dzisiaj, czyli 20 marca 2020 roku. Jest to bardzo szybki konkurs, który zakończy się już po jednym dniu rozgrywki, czyli 21 marca 2020 roku. Wejdź na stronę tego turnieju oraz kliknij „Weź udział”. Następnie możesz zagrać we wszystkie automaty, które zostały uwzględnione na stronie. Podczas grania musisz jednak pamiętać, że zakład, który stawiasz musi być większy, niż minimalny możliwy zakład. Tylko wtedy możesz zbierać punkty. Zbierasz punkty właśnie poprzez stawianie zakładów. Oznacza to, że za każdy postawiony dolar dostajesz 1 punkt. Zbierz dużą liczbę punktów, a masz gwarantowaną nagrodę.

Automaty, które biorą udział w kasynie to True Love, Blue Dolphin, Genies Touch, Sakura Fortune, Ticket to the Stars, Wild Neon, Lilith’s Passions, Power Pup Heroes, 100 Joker Staxx, Sumi-e, Fruit Zen, Sacred Stones, Silent Samurai, Tiki Fruits, Gold Train, Captain Treasure, Le Kaffee Bar, Lady of Fortune, Asgardian Stones, Caveman Bob i kilka innych. Masz dużo gier do wyboru, więc Twoja gra z pewnością będzie bardzo swobodna. W grze najważniejsza jest wygrana, a są nią punkty statusowe. Możesz je wymieniać na gotówkę, a konwersja zależy głównie od tego, na jakim etapie w kasynie jesteś. W tej akcji Playfortuna ma do rozdania nawet 1 500 000 miliona punktów.

Klucz do sukcesu

Klucz do sukcesu to turniej, który zaczyna się od 21 marca 2020 roku i będzie trwał do 22 marca 2020 roku. Następuje on od razu po Głębi Myśli, więc jeśli wciąż brakuje Ci wrażeń, zacznij kolejną grę w zupełnie nowym turnieju. W tym konkursie również możesz wygrać wiele punktów statusowych, a ich ogólna pula wynosi 1 500 000. W turnieju jest aż 40 miejsc wygrywających, a większa suma punktów może znacznie podreperować Twoje konto w kasynie. Turniej bardzo przypomina ten poprzedni, ale pamiętaj, że gry konkursowe są zupełnie inne. Tym razem powalczysz w: Volcano Riches, Fortune Charm, Ark of Mystery, Astro Babes, Dragon Sisters, Pimped, Beautiful Bones, Snow and Sable, Sugar Parade, Royal Crown, Party Time, Ogre Empire i wiele innych.

Kodeks Honorowy

Zdobądź kolejne punkty w niesamowitym turnieju o nazwie Kodeks Honorowy. Ma on bardzo podobne zasady do dwóch poprzednich konkursów. Różni go to, że rozpoczyna się on dokładnie 22 marca 2020 roku oraz kończy 23 marca 2020 roku. Tym razem suma punktów do wygrania wynosi tyle samo, jest to całe 1 500 000 punktów. Bądź jednym z 40 zwycięzców, a duża liczbą punktów statusowych będzie Twoja. Wymieniaj punkty na gotówkę, a im większy poziom w kasynie, tym większą sumę zdobędziesz. Automaty, z których możesz korzystać są inne, znajdziesz wśród nich: Golden Lemon, Ice, ice Yeti, Golden Colts, Northern Sky, 4 Horsemen, Santa Surprise, Fat Santa, 88 Lucky Fortunes, Sticky Bandits i więcej. Nie zmarnuj swojej szansy i bierz udział w turniejach od Playfortuna!