40 000 zł do rozdania w Vulkan Vegas

Autorstwa Magdalena
22 marca, 2021
Już nie pierwszy raz wspominamy o kasynie Vulkan Vegas, którego recenzję umieściliśmy na naszej stronie. Jest to obecnie jedno z ciekawszych kasyn online na rynku i chętnie je polecamy graczom z Polski. Jedną z zalet tej strony, o której zawsze mówimy, to niekończące się turnieje. Po jednym wydarzeniu nadchodzi drugie - w tym kasynie nie ma wytchnienia. Nie da się ukryć, że wielu graczy korzysta z tego kasyna właśnie ze względu na turnieje, niewiele jest stron z grami hazardowymi, w których zawsze można skorzystać z interesującego turnieju. W tym artykule dowiesz się więcej na temat najnowszego wydarzenia, zapraszamy więc do lektury.

Przegląd Nowych Automatów w Vulkan Vegas

Gracze bardzo często przyzwyczajają się do slotów. Znajdują kilka ulubionych i przy okazji grania wybierają właśnie te tytuły. O ile jest to zrozumiałe, to tacy gracze nie wiedzą, co tracą. Prawie co tydzień na rynku pojawiają się zupełnie nowe automaty, które są warte wypróbowania. Nowe technologie dają zupełnie nowe możliwości, które sprawiają, że sloty działają jeszcze lepiej niż kiedyś.

Vulkan Vegas postanowiło zachęcić graczy do skorzystania z nowych masz poprzez zorganizowanie ciekawego turnieju z nimi związanego. Podczas jego trwania można korzystać wyłącznie z nowych maszyn, o których jeszcze powiemy. Zabawa będzie trwała do końca dnia 21 marca 2021 roku, jest jeszcze całkiem sporo czasu na to, aby wziąć udział w wydarzeniu, a możemy powiedzieć, że warto, ponieważ do wygrania jest aż 40 000 zł. Suma ta jest do podzielenia, ale i tak jest na tyle duża, że warto.

Zasady wzięcia udziału w Przeglądzie Nowych Automatów w Vulkan Vegas

Stali gracze w Vulkan Vegas nie będą zaskoczeni zasadami tego turnieju, ponieważ wszystkie wydarzenia są do siebie bardzo podobne. Jeśli dopiero co zarejestrowałeś się na tej stronie, to również nie musisz się za bardzo martwić, ponieważ regulamin konkursów w tym kasynie nie jest skomplikowany. W tym przypadku na samym początku musisz się zapisać do konkursu (oczywiście po tym, jak się już zarejestrowałeś w kasynie). Po prostu kliknij przycisk „weź udział” i już jesteś zapisany.

Następnie Twoim zadaniem jest przejście przez 10 kwalifikacyjnych spinów. Z ich pomocą jeszcze nie zbierasz żadnych punktów, ale ich zagranie jest obowiązkowe. Możesz wybrać dowolną grę z listy, ale pamiętaj, że koniecznie musisz zagrać prawdziwymi pieniędzmi, nie tymi bonusowymi. Po zagraniu 10 spinów zaczniesz grać na poważnie. Ogólnie zasada jest taka, że za każde wygrane 5 zł gracz dostaje 1 punkt, a im więcej punktów, tym wyższa wygrana.

Wszystkie gry, z których można korzystać podczas trwania turnieju są zupełnie nowe. Pochodzą od kilku producentów, więc jeśli szukasz czegoś zróżnicowanego oraz wysokiej jakości, koniecznie sprawdź gry w turnieju Przegląd Nowych Automatów. Slotów jest na tyle dużo, abyś się nie znudził, jest ich dokładnie 16, a między innymi znajdziesz tam:

  • Fruit Nova Super
  • Nefretiti’s Nile
  • Vulkan Vegas Book of Tribes
  • Temple of Dead
  • Rome: The Golden Age
  • Piggy Bank Farm
  • Big Bucks Bandits Megaways
  • Eclipse of the Sun God

Co można wygrać w turnieju Przegląd Nowych Automatów w Vulkan Vegas?

Vulkan Vegas oferuje całkiem sporą wygraną, a jest to aż 40 000 zł. Wiadomo, że jest to suma do podziału, ale już pierwsza osoba na liście dostanie całe 10 000 zł, więc od razu widać, że jednak warto. Kolejnej osobie również się poszczęści, ponieważ dostanie 6 400 zł, następny gracz będzie mógł się pochwalić wygraną w wysokości 4 800 zł. Gracz za podium wyniesie z kasyna 4 000 zł. Ogólnie zostanie nagrodzonych 20 pierwszych osób na liście. Zaletą tych wygranych jest to, że nie mają one żadnego wymogu obrotu, więc możesz je od razu wypłacić.