Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  Vampires

  By Magdalena
  6 listopada, 2019
  Vampires to gra przygotowana przez Amatic Industries i idealnie łączy ona tajemniczą atmosferę z bardzo częstymi wygranymi. Slot został przygotowany z myślą o graczach, którzy mają już pewne doświadczenie w grze oraz tych, którzy jeszcze go nie mają. Przygotuj się więc na przygodę w mrocznym zamku wypełnionym wampirami.
  • Interesujący motyw
  • Wysoki poziom rozrywki
  • Grywalność na poziomie
  • Rzadko pojawiający się bonus

  Wprowadzenie do Vampires

  Amatic Industries już od wielu lat tworzy różnego rodzaju automaty do gry. Większość z nich kryje za sobą pewną historię, a w tym wypadku opowiada ona o mrocznym zamku, w którym ukrywają się wampiry. Historia jest bardzo ciekawa, a najważniejsze jest to, że podczas rozgrywki można rzeczywiście poczuć się jak w zamku, w którym można spotkać nie tylko wampiry, ale też bardzo wysokie nagrody.

  Vampires to slot z 5 bębnami, w tym aspekcie przedstawia się on bardzo klasycznie. Wyróżnia go jednak to, że ma on 50 linii wygrywających, dzięki którym jest szansa, że wygrane będą pojawiać się bardzo często. Na graczy czeka również dość wysoka główna wygrana, która wynosi 180 000 monet. Zdobycie jej jest możliwe wtedy, kiedy gracz ustawi maksymalny zakład i uda mu się zdobyć najbardziej wartościowy klaster. Największym zakładem w Vampires jest 3000 wybranej waluty.

  Najmniejszym możliwym zakładem jest 1. Siatka slotu przedstawia się 5 x 4. Automat może być uruchamiany nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych. Dobrze dopracowana grafika prezentuje się wyraźnie oraz estetycznie na każdym urządzeniu, a prostota slotu pomaga w operowaniu nim nawet będąc poza domem. Na uwagę zasługują również ciekawe bonusy oraz powiększone symbole Wild, o których powiemy więcej.

  Symbole w Vampires

  Najważniejszym elementem każdego slotu są jego symbole i to na nie powinno się w pierwszej kolejności zwrócić uwagę. Opisy symboli oraz reguły można znaleźć wybierając jeden z przycisków na ekranie, a znajduje się on po lewej stronie na samej górze i jest on oznaczony znakiem zapytania. Osobom, które lepiej uczą się w praktyce, polecamy skorzystanie z wersji demo Vampires. Dzięki niej można zagrać zupełnie za darmo i przy okazji nauczyć się, jak obsługiwać opisywany automat.

  Najczęściej pojawiającymi się symbolami są te, które zostały zaczerpnięte z kart do gry. Wśród nich znajdują się A, J, K, Q i 10, a wszystkie z nich mają dokładnie taką samą wartość. Biorąc najmniejszą możliwą stawkę, czyli 1, za 3 symbole można dostać 0.1 monety, a za 5 nawet 2 monety. Symbolem, który jest trochę lepiej wartościowany jest strażnik zamku, czyli wilk. Za 5 symboli tego typu można dostać 3 monety.

  Z kolei 4 monety można dostać za miejsce, w którym odbywa się cała akcja, czyli zamek. Kolejne dwa symbole są bardzo szczególne, ponieważ rozciągają się na wszystkie 3 rzędy. Przedstawiają one właścicieli zamków, czyli dwa wampiry. Jednym z nich jest kobieta, a jeżeli uda Ci się ją wylosować, zgarniesz 6 monet. Z kolei jeśli wylosujesz eleganckiego mężczyznę, suma ta będzie wynosić aż 10 monet (za 5 symboli w klasterze). Jest on jednocześnie najbardziej opłacalnym symbolem w grze.

  Funkcje w Vampires

  Vampires to slot, który ma kilka dodatkowych funkcji. Dzięki nim można zdobyć większą nagrodę, niż podczas regularnej gry. Trzeba jednak pamiętać, że symbole specjalne pojawiają się znacznie rzadziej, więc nie można liczyć na szybką wygraną, chociaż automat jest zupełnie losowy, a przypadki się zdarzają. Poniżej znajdują się dodatkowe funkcje automatu:

  Wild

  Omawiając symbole nie wspomnieliśmy o jednym, który okazuje się bardzo pomocny. Jest to wizerunek krwawiącego oka, który podczas rozgrywki jest traktowany dokładnie jak „Wild”. Oznacza to, że kiedy klaster jest niekompletny i brakuje mu jednego symbolu, to właśnie krwawiące oko może go z powodzeniem zastąpić. W rezultacie wygrana staje się łatwiejsza.

  Bonus Spins

  Kolejnym symbolem, który spełnia bardzo ważną funkcję, jest róża. Jest to symbol, który nie tylko gwarantuje całkiem wysoką wygraną (250 monet za 5 symboli), ale również dodatkowe korzyści. Po natrafieniu co najmniej trzech symboli tego typu gracz zostaje przeniesiony do sesji darmowych bonusów.

  Darmowych spinów jest 7, a podczas jednej sesji można dodatkowo wylosować kolejne darmowe spiny. Na samym początku tej sesji losowany zostaje jeszcze jeden symbol, który zostanie na ten czas dodatkowym symbolem „Wild”. W rezultacie gracze mają większe szanse na częste trafienie zwycięskich klasterów.

  Podsumowanie Vampires

  Vampires to slot od Amatic Industries, który ma ciekawą historię oraz dobrze dopracowaną grafikę. Gracz znajduje się w mrocznym zamku, w którym można znaleźć nie tylko nagrody, ale również straszne wampiry. Poluj na ciekawe okazje, w których można trafić na darmowe spiny, a także na symbole „Wild”, które pomagają w wygranej. Monety pojawiają się w prawie każdym spinie, więc stosunkowo łatwo jest wyjść na plus. Interesujący klimat oraz prosty interfejs zachęca do dalszej gry, a bonusy utrzymują zainteresowanie gracza. Przygotuj się więc na dużo rozrywki oraz na ewentualne nagrody, które mogą okazać się bardzo lukratywne. Przed grą na pieniądze radzimy spróbować wersję demo.

  Data wydania Luty 2016
  Return to Player (RTP) 96%
  Poziom volatility -
  Dostawca oprogramowania Amatic
  Motyw gry Wampiry
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 50
  Liczba bębnów 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 1/3000
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 180 000 monet
  Maksymalna wygrana (monety) 180 000
  Funkcje bonusowe Bonus Spin, Wild
  Obsługiwane platformy iOS, Windows, Android