Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  Phoenix Sun

  Phoenix Sun

  By Magdalena
  30 stycznia, 2020
  Phoenix Sun to gra, która przypadnie do gustu dosłownie każdemu. Świetne efekty graficzne, unikatowa struktura gry i wiele ciekawych funkcji. Jeżeli cenimy sobie oryginalność oraz uwielbiamy cieszyć oko zjawiskowymi efektami – jest to gra przy której z pewnością pozostaniemy na dłużej

  Mityczny ptak będący symbolem odrodzenia

  Phoenix Sun to kolejny niezwykle interesujący i jednocześnie naprawdę wciągający slot od Quickspin, który z pewnością przyciągnie naszą uwagę na dłuższe chwile. Jeśli poszukujemy gry o naprawdę świetnej grafice, sporo ponadprzeciętnej grywalności, a także zarazem bardzo interesującej – “Feniksowe Słońce” z pewnością będzie dla nas idealnym slotem.

  Fabuła gry Phoenix Sun rozgrywa się w starożytnym Egipcie oraz opowiada o mitycznym ptaku, który po dziś dzień jest powszechnie powielany w literaturze jako symbol odrodzenia.

  Phoenix Sun to kolejny slot od Quickspin, który wyróżnia się unikatową strukturą i jest w stanie zaoferować graczom zupełnie nowe doświadczenia. Jest to jedna z tych gier, gdzie mamy całe mnóstwo sposobów na wygraną – od 243 do aż 7776 ścieżek prowadzących do wygranej.

  Slot Phoenix Sun to także jedna z najlepszych gier pod względem graficznym. Oczywiście, jako że jest to gra Quickspin – nie jest to nic niespotykanego. Jednak nawet jak na standardy tego dostawcy, który zawsze dba o nawet najmniejsze szczegóły i starannie dopracowuje wszystkie elementy graficzne, Phoenix Sun to slot, w którego efektach wizualnych naprawdę idzie się dosłownie “zakochać”.

  Gra składa się z trzech rzędów i pięciu bębnów – są one jednak stosunkowo niewielkie, ponieważ znajdziemy tutaj również ukryte rzędy aktywowane symbolem ognistego ptaka – feniksa. Całość przepięknie oddaje klimat Egiptu – w tle znajdziemy liczne piramidy oraz pustynię.

  Oczywiście, slot ten świetnie sprawuje się nie tylko jeśli chodzi o grafikę – osoby zwracające dużą uwagę na towarzyszącą nam podczas rozgrywki muzykę także będą zachwycone. Świetne efekty dźwiękowe pozwalają nam lepiej uchwycić tajemniczy i intrygujący świat, w którym rozgrywa się fabuła tego slotu.

  Symbole występujące w grze Phoenix Sun

   Spośród występujących w Phoenix Sun symboli główną atrakcją jest symbol Wild – czyli sam tytułowy bohater tej rozgrywki – ognisty ptak, feniks (ang. Phoenix). Oprócz tego znajdziemy jednak tutaj również skarabeusze, koty, a także Króla i Królową Egiptu. Jest to bez dwóch zdań jest z lepszych slotów w egipskim klimacie. Jeżeli jesteśmy zainteresowani tematyką starożytnego Egiptu oraz mitu o feniksie – ta gra szybko stanie się naszą ulubioną.

  Jak grać w Phoenix Sun?

  Phoenix Sun to gra, która z pewnością wciągnie nas już od samego początku. Posiada ona standardowy układ pięcio-bębnowy i trzy-rzędowy, aczkolwiek ulega on zmianie po trafieniu symbolu Wild.

  Dlaczego tak jest? Ponieważ trafienie symbolu Wild i wystrzelenie ognistych kul przez tytułowego bohatera gry powoduje odkrywanie nowych bębnów. Jest to bardzo efektowne i zarazem niezwykle interesujące. Jeśli szukamy gry, która będzie w stanie zapewnić nam maksimum satysfakcji z trafienia symbolu Wild – Phoenix Sun to jeden z najlepszych wyborów, jakich możemy dokonać.

  Symbol Wild, mimo że sam w sobie nie posiada „wartości pieniężnej”, oferuje zdecydowanie największe możliwości pod względem wygranych. W slocie Phoenix Sun aktywuje on popularne w przypadku gier Quickspin „respiny”, a także pozwala na odkrywanie nowych symboli oraz zwiększa liczbę możliwych sposobów na wygraną.

  Warto również zauważyć, że nie spotkamy się tutaj z mnożnikami zwiększającymi nasze wygrane. Nie jest to popularne rozwiązanie, aczkolwiek, biorąc pod uwagę, że Phoenix Sun pozwala graczom wygrać na prawie aż 8000 sposobów – bez dwóch zdań możemy to uznać za “fair deal”.

  Najwięcej, ile możemy wygrać w tej grze to 1,649 razy kwota postawionych przez nas środków. Minimalna wartość jednego zakładu wynosi 1 zł (0.25 EUR), podczas gdy maksymalna równa jest aż 400 zł (100 EUR).

  Jak BARDZO warto jest zagrać w Phoenix Sun?

  Osąd końcowy może być tylko jeden –– Phoenix Sun to gra, w którą koniecznie musimy zagrać. I nie jest to zależne od tego, czy lubimy tematykę starożytnego Egiptu i legendy o mitycznym ptaku feniksie, czy może w ogóle nas to nie interesuje. Gwarantujemy, że bez względu na nasze zainteresowania, ten slot będzie tym, który nas zaciekawi i wciągnie już od samego początku.

  Nie chodzi tutaj wyłącznie o świetne efekty graficzne oraz wizualne, czy motyw przewodni rozgrywki. Phoenix Sun jest kolejną niezwykle ciekawą i przede wszystkim naprawdę unikatową grą. Już od pierwszego kliknięcia z pewnością wciągniemy się rozgrywkę i będziemy chcieli więcej, i więcej.

  Szereg funkcji bonusowych, symbol Wild wystrzelujący efektowną kulę ognia, 7776 możliwości na wygraną i świetny system re-spinów to tylko niektóre z elementów, które czynią rozgrywkę o wiele bardziej interesującą. Co prawda większość gier od Quickspin posiada więcej funkcji bonusowych, aczkolwiek w przypadku Phoenix Sun zdecydowanie nie mamy na co narzekać, ponieważ cała struktura tej gry i tak jest naprawdę ekscytująca.

  W zasadzie więcej elementów bonusowych mogłoby tej grze wyjść tylko na minus. W obecnej formie bez dwóch zdań wszystko jak najbardziej do siebie pasuje i ten slot jest w pełni kompletny.

  Data wydania 13 grudzień 2016
  Poziom volatility Średni
  Dostawca oprogramowania Quickspin
  Motyw gry Mity greckie, egipskie i arabskie
  Grywalność 5/5
  Linie wygrywające 243 (7776)
  Liczba bębnó 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £) 0.25 / 100
  Jackpot Jackpot 1,716x
  Maksymalna wygrana (monety) 1,649 x wartość zakładu
  Funkcje bonusowe Symbol Wild, darmowe spiny, 7776 sposobów na wygraną, brak mnożników
  Obsługiwane platformy PC/IOS/Mac/Android