Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  mega moolah

  Mega Moolah

  By Magdalena
  9 grudnia, 2019
  Mega Moolah to jedna z najciekawszych i najbardziej rozchwytywanych gier na świecie. Slot został wyprodukowany przez Microgaming, czyli czołowego producenta jednorękich bandytów na świecie. Microgaming zawsze zwraca uwagę na jakość gier, więc możesz się spodziewać, że Mega Moolah zapewni najlepszą rozrywkę każdemu graczowi, temu doświadczonemu oraz temu stawiającemu pierwsze kroki w hazardzie.
  • Ciekawe funkcje bonusowe
  • Możliwość wygrania dużej gotówki
  • Niebanalny motyw
  • Żywiołowa i motywująca muzyka
  • Prosty interfejs
  • Przestarzała grafika

  Jest to slot, który powstał pod koniec 2006 roku. Jest on na rynku już ponad 10 lat i wciąż jest atrakcyjny dla graczy, każdy o nim słyszał i chociaż raz spróbował. Automat jest wyposażony w 5 bębnów, czyli dość klasycznie. Ma on 25 linii wygrywających, więc wylosowanie zwycięskiego klastera jest dość prawdopodobne. Mega Moolah jest slotem, który gwarantuje jackpot progresywny, o którym dowiesz się więcej poniżej.

  Graczy zazwyczaj zaciekawia nienaturalnie niskie RTP. Wynosi ono 88,12%, co może zniechęcić wiele osób i zazwyczaj nie jest zbyt atrakcyjne. Jednak tym razem niskie RTP ma powód, a jest to seria jackpotów, które są oferowane przez slot. W rezultacie bardzo duża część wykorzystywanych przez graczy pieniędzy zostaje przeznaczona właśnie na finansowanie tych jackpotów. Dlatego też wygrane są stosunkowo rzadkie, lecz jeśli uda się zdobyć szczęśliwy klaster, możesz mieć pewność, że będzie on wysoki.

  Slot nie jest zbyt nowoczesny, co widać po jego szacie graficznej, nic w tym dziwnego, ponieważ automat powstał w 2006 roku. Przestarzała grafika nie jest jednak przeszkodą w prowadzeniu ekscytujących rozgrywek. Nawigacja po slocie nie jest trudna, wszystkie opcje znajdują się w widocznych miejscach, gracz z pewnością nie będzie tracił czasu na to, aby zdecydować, którą opcję wybrać. Po prawej stronie znajduje się duży przycisk SPIN, który rozpoczyna rozgrywkę. Jeśli grasz za darmo, możesz od razu go wybrać. Jeśli jednak zdecydujesz się zainwestować w tę grę, musisz koniecznie ustalić kilka ustawień. Nad przyciskiem znajduje się okienko, w którym pojawia się ostatnia wygrana.

  Od razu obok przycisku SPIN znajduje się Bet Max, nad nim jest też napisana dokładna kwota stawki wybranej przez gracza. Wszystkie liczby można łatwo odczytać, ponieważ są one duże. Następnie ustawieniom podlegają linie oraz monety, a można nimi sterować, korzystając z przycisków Select Coins i Select Lines. Od razu za nimi, po lewej stronie znajduje się plus i minus, które z kolei decydują o wartości jednej monety. W następnym okienku znajduje się kwota, którą wciąż możesz wydać w grze, jest to przypomnienie dla tych, którzy za bardzo wczuwają się w grę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, wystarczy, że wybierzesz przycisk znajdujący się pod siatką, oznaczony jest on napisem View Payout.

  Symbole w Mega Moolah

  Mega Moolah to gra, która jest wyposażona w dość dużo różnych symboli. Pierwszą grupę stanowią te, które są po prostu symbolami kart. Tradycyjnie, mają one najmniejszą wartość, co dokładnie widać właśnie tutaj:

  • 10, J i Q to symbole, które są wartościowane najniżej. Za 10 można dostać najwięcej 40 monet. Z kolei najmniejsza nagroda (za 3 symbole) wynosi tylko 2 monety. Za J można dostać 3 monety, a za 5 symboli nagroda wzrasta do 60 monet. Z tej grupy najlepiej wartościowane jest Q, można za nie dostać maksymalnie 75 monet.
  • A i K to kolejne karciane symbole, za które można dostać całkiem wysokie nagrody. K gwarantuje 100 monet za 5 identycznych symboli. Z kolei A sprawia, że nagroda wzrasta do 150 monet.

  Kolejnymi symbolami są te, które są bezpośrednio związane z motywem gry, czyli z afrykańskimi zwierzętami. Oto one:

  • Antylopa: ten symbol gwarantuje graczom zdobycie co najmniej 10 monet. Jednak najlepiej jest zdobyć 5 antylop, ponieważ wtedy automat wypłaca 250 monet.
  • Zebra: symbol ten jest bardziej lukratywny, w najlepszym przypadku można dostać za niego 400 monet. Już za 3 symbole gracz otrzymuje 20 monet.
  • Żyrafa gwarantuje otrzymanie co najmniej 30 monet (za 3 symbole). 5 symboli na ekranie oznacza 500 monet w ostatniej wygranej.
  • Bizon: slot wypłaca pieniądze już za zdobycie dwóch bizonów. Można otrzymać 4 monety, co nie jest dużo, lecz dwa symbole jest łatwiej wylosować niż 3. Za bizona można dostać maksymalnie 600 monet.
  • Słoń sprawia, że każdy gracz otrzymuje aż 750 monet za 5 symboli. Pieniądze wypłacane są już za 2 symbole, a jest ich 6.
  • Lew to najbardziej lukratywny symbol spośród ich wszystkich. Już za 2 lwy gracz dostaje 15 monet. Za 5 symboli nagroda zwiększa się do 15 000. Symbol ten przynosi dodatkowe szczęście, ponieważ jest on jednocześnie symbolem Wild. Z powodzeniem zastępuje wszystkie inne symbole.

  Dodatkowe bonusy w Mega Moolah

  Aby uatrakcyjnić grę, Mega Moolah jest wyposażone w kilka ciekawych bonusów. To właśnie dzięki nim możesz wygrać większe nagrody, a my wyjaśnimy, na czym one dokładnie polegają.

  • Jackpoty

  Mega Moolah jest przez wielu nazywane królem jackpotów. Jest to jedna z najpopularniejszych gier, która oferuje bardzo wysokie, progresywne jackpoty. Bardzo ciekawe jest to, że wygrana nie jest jedna, a jest ich aż 4. Pierwsza z nich, mini jackpot zaczyna się od 10 danej waluty. Minor Progressive zaczyna się od 100. Z kolei Major Progressive zaczyna się od 10 000. Na samym końcu znajduje się Mega Progressive, który gwarantuje graczowi wygraną co najmniej 1 000 000.

  Gra nie przewiduje żadnej receptury na wygranie jackpota. Taka możliwość jest uruchamiana zupełnie losowo, nie zależy ona również od ułożenia symboli. Na ekranie nagle pojawia się informacja o tym, że gracz będzie brał udział w grze, a chwilę potem, oczom ukazuje się Koło Fortuny. Gracz musi nim zakręcić i wygrywa to, co znajduje się na danej belce. Warto zauważyć, że jackpot może dosięgnąć nawet kilkunastu milionów, więc rzeczywiście warto spróbować swoich sił w tej grze.

  • Darmowe Spiny

  Każdy gracz ma szansę wygrać w grze 10 darmowych spinów. Reguły są bardzo proste, wystarczy, że wylosujesz symbol, o którym jeszcze nie wspominaliśmy (są to 3 małpy na ekranie), to automatycznie zostajesz przeniesiony do rundy bonusowej. Ciekawe jest to, że podczas darmowych spinów wszystkie wygrane zostają potrajane, co działa na korzyść gracza.

  Podsumowanie Mega Moolah

  Mega Moolah to bez wątpienia gra, którą powinien spróbować każdy gracz. Nie każdemu może podobać się trochę przestarzała grafika, lecz z pewnością każdy doceni to, że grając można wygrać nawet paręnaście milionów. Slot ma prosty interfejs, nie jest w żadnym stopniu skomplikowana, może posłużyć nawet początkującym graczom.

  Data wydania Listopad 2006
  Poziom volatility 88,12%
  Dostawca oprogramowania Microgaming
  Motyw gry Zwierzęta, Afryka
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 25
  Liczba bębnów: 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.25/6.25
  Jackpot Progresywny
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 225 000
  Maksymalna wygrana (monety): Progresywna
  Funkcje bonusowe Jackpot, darmowe spiny, symbole scatter, runda bonusowa
  Obsługiwane platformy IOS, Android, PC

  Related slots