Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  Lucky Joker 20

  By Magdalena
  10 listopada, 2019
  Jeśli szukasz klasycznych wrażeń z nowoczesnym akcentem, to wypróbuj Lucky Joker 20. Jest to automat, z pomocą którego możesz poczuć się tak, jak pierwsi gracze automatów. Znany motyw owocowy oraz proste zasady sprawiają, że granie na slocie jest atrakcyjne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z automatami oraz dla tych, którzy chcą odpocząć od nabitych funkcjami jednorękich bandytów.
  • Prosta mechanika gry
  • Niepowtarzalny klimat
  • Dopracowana grafika i muzyka
  • Niewiele opcji bonusowych

  Wprowadzenie do Lucky Joker 20

  Amatic Industries jest dostawcą, który od wielu lat zajmował się tworzeniem slotów w kasynach stacjonarnych. Dobrze, że firma postanowiła również zająć się automatami online, ponieważ dzięki temu możemy w domu zagrać w takie perełki, jak Lucky Joker 20. Jest to klasyczny slot z motywem owoców, który został jednak tak unowocześniony, aby korzystanie z niego było łatwe dla wszystkich chętnych. Interfejs jest znacznie uproszczony, można łatwo wyłączyć lub włączyć dźwięk, pozostałe ustawienia są równie intuicyjne.

  Wspomnieliśmy już, że Lucky Joker 20 to typowa owocówka, której większość symboli to właśnie owoce oraz też symbole, które były bardzo popularne w pierwszych automatach. Na graczy czeka również niespodzianka w postaci symbolu Wild, który ma dodatkową funkcję. Niektórzy mogą twierdzić, że automat wygląda dość niemodnie, lecz nie jest to zabieg przypadkowy: Amatic Industries specjalnie stara się, aby ich automaty przypominały te sprzed kilku lat.

  Graczy może zaskoczyć to, że stawki, które można ustawić są dość wysokie. Minimalny zakład wynosi 20 dowolnej waluty, a maksyma;na kwota to 3000. Można stwierdzić, że jest to automat dla wyższych sum, więc też dla osób, które bardziej lubią ryzyko. Siatka 5 x 3 oznacza, że automat ma 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli. Slot ma 20 linii wygrywających, jest więc kilka sposobów, w jakich można wygrać podczas rozgrywki.

  Symbole w Lucky Joker 20

  Jak już wspomnieliśmy, Lucky Joker 20 to slot klasyczny, można się więc spodziewać, że większość symboli będzie owocami i tak rzeczywiście jest. Automat nie jest jednak przewidywalny, ma on kilka ciekawych niespodzianek, o których jeszcze opowiemy.

  Przed rozpoczęciem ryzykownej gry na pieniądze polecamy sprawdzenie gry demo pod różnymi kątami. Warto odwiedzić stronę, która wyświetla wszystkie informacje na temat Lucky Joker, a znajduje się ona po prawej stronie od siatki z symbolami, zaznaczona znakiem zapytania. Przeczytaj dokładnie zasady gry, jeśli zamierzasz grać na większe stawki.

  Symbole w Lucky Joker 20 zostały posegregowane ze względu na swoje wartości. Biorąc pod uwagę najmniejszy możliwy zakład, czyli 20, za symbole można dostać:

  Wiśnie, cytryny, śliwki i pomarańcze należą do najmniej opłacalnych symboli. Nie znaczy to jednak, że nie są one opłacalne. Za 3 symbole z tej grupy można dostać 10 monet, za 5 już 100.

  Winogrona gwarantują dwa razy więcej, co oznacza, że za 5 symboli w klasterze dostanie się 200 monet, z kolei za 3 nagroda wynosi 20.

  Arbuz i podkowa to kolejna grupa. Widząc klaster z jednym z tych symboli na ekranie możesz się cieszyć, ponieważ nawet 3 symbole dają nagrodę wynoszącą 40 monet, a 5 symboli w linii wygrywającej to aż 500 monet.

  „7” to niezaprzeczalnie symbol, który przynosi najwięcej korzyści. Już za dwa symbole w klasterze dostaje się 10 monet. Z kolei za 3 symbole nagroda wynosi 50, a za komplet siódemek na ekranie wynagradza gracza 3000 monet.

  Poza tym w grze działają również dwa scattery. Jeśli uda Ci się wylosować 3 gwiazdy na ekranie, nieważne, gdzie są one rozmieszczone, dostaniesz 400 monet. Bardziej lukratywny jest jednak symbol przedstawiający dzwonek, za którego zgarniesz 2000 monet (5 symboli). 4 symbole dadzą 400 monet, a 3 to 60 monet.

  Nie zapomnij prześledzić wszystkich symboli oraz wypłat za nie przy różnych zakładach. Podczas wygrywania, zwycięskie klastery są zaznaczane kolorowymi paskami, dodatkowo pojawiają się on po ekranem, więc wiesz, dlaczego wygrywasz.

  Funkcje Lucky Joker 20

  Lucky Joker 20 nie ma zbyt wielu funkcji, lecz są wystarczająco atrakcyjne, abyś nie oderwał się od automatu przez pewien czas, a potem często do niego wracał.

  Joker

  Wizerunek Jokera w żeńskiej wersji ma swoje podstawowe zadanie, a jest to zastępowanie wszystkich symboli na ekranie (oprócz scatterów). W rezultacie utrafienie szczęśliwego klastera jest łatwiejsze niż w normalnych warunkach. Warto pamiętać jednak, że nie jest to zwykły symbol „Wild”. Kiedy pojawi się na ekranie, poszerza się on na wszystkie 3 rzędy symboli. W efekcie jeden Joker może brać udział w kilku klasterach, co oznacza dla Ciebie możliwość zdobycia dużej gotówki.

  Scattery

  Warto również wspomnieć o dwóch scatterach (dzwonkach oraz gwieździe), które łączą się w klastery bez względu na linie wygrywające. Wystarczy, że na ekranie znajdą się co najmniej 3 symbole tego typu.

  Podsumowanie Lucky Joker 20

  Lucky Joker 20 to połączenie klasyki oraz nowoczesności w dobrym stylu. Prostota gry jest w tym wypadku traktowana jako zaleta. Dzięki prostej siatce gracz nie ma problemu ze straceniem koncentracji podczas gry. Reguły automatu nie są skomplikowane, już po kilku rozgrywkach można zrozumieć jej podstawy. Intuicyjny interfejs oraz niewiele symboli jest również zaletą, o której wspominają doświadczeni oraz początkujący gracze. Na początku proponujemy zapoznanie się z wersją demo, która jest darmowa i na której można poćwiczyć.

  Data wydania Styczeń 2019
  Return to Player (RTP) Nieznane
  Poziom volatility Nieznany
  Dostawca oprogramowania Amatic
  Motyw gry Owoce, Joker
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 20
  Liczba bębnów 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 20/3000
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 300 000 monet
  Maksymalna wygrana (monety) 300 000
  Funkcje bonusowe Joker, Scatter
  Obsługiwane platformy iOS, Windows, Android