Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  just for the win

  Just For the Win

  By Magdalena
  5 lipca, 2020
  Na rynku obecnie pojawia się wiele zupełnie nowych producentów gier hazardowych. Ośmieleni sukcesem swoich starszych braci, sami próbują swoich sił na rynku. Nie jest łatwo, ponieważ konkurencja jest dość duża, ale jest wiele firm, którym się udaje, a jedną z nich jest Just For the Win. Jest to zupełnie nowy producent, który pojawił się na rynku kilka lat temu. Nie bez powodu udało mu się przebić do szerszego grona odbiorców. Ma on w sobie, a właściwie jego gry mają, coś specjalnego, co przyciąga graczy. Poniżej dowiesz się więcej na temat tego producenta oraz o jego grach. Zapraszamy do lektury.

  Just For the Win to firma, która powstała pod koniec roku 2016, a pierwszą grą mogła się pochwalić w maju 2017 roku. Był to slot Goldwyn’s Fairies, który do dzisiaj jest bardzo popularny wśród graczy. Jak można zauważyć, Just For the Win nie ma zbyt długiej historii na rynku hazardowym, a mimo to gracze oraz inny producenci ufają temu dostawcy i korzystają z jego gier, dlatego utrzymuje się on na stabilnej pozycji.

  Jednym z powodów, dla których Just For the Win stał się dość szybko popularny, jest wsparcie od popularnego producenta Microgaming. Obaj dostawcy podpisali kontrakt, w którym Microgaming zgadza się na udostępnianie swojej platformy do gier dla Just For the Win. Jest to bardzo pomocne, ponieważ platforma ta jest obecnie używana przez setki kasyn. W rezultacie sloty od Just For the Win pojawiły się w wielu kasynach, a to oczywiście wzbudziło ciekawość w graczach.

  Nie byłoby to jednak uczciwe z naszej strony, gdybyśmy uważali, że połączenie swoich sił z Microgaming był wyłącznym powodem, dla którego Just For the Win udało się przebić na ogólny rynek. Jest to właściwie zasługa samego Just For the Win, ponieważ to właśnie on przygotował bardzo dopracowane sloty, o których mówi wielu graczy. Wszystkie sloty są idealnie wykonane i spełniają wymagania nowoczesnych graczy, którzy wymagają coraz więcej.

  Głównym kierownikiem Just For the Win jest Tiger Holmgren. Jest on bardzo interesującą postacią. Od zawsze pasjonował się hazardem, a swoją karierę rozpoczął jako dealer w blackjacku. Przez cały czas pochłaniał wiedzę o świecie hazardu, jest również ekspertem od pokera. W końcu postanowił założyć firmę, która nazywa się właśnie Just For the Win. Inni pracownicy tego producenta nie są wcale mniejszymi pasjonatami gier hazardowych. Wszystkich ich łączy bardzo zażyła relacja z hazardem, co widać na podstawie ich gier. Na chwilę obecną jest ich około 20. Just For the Win ma swoją siedzibę w Sztokholmie i Gothenburgu.

  Nieczęsto zdarza się, że tak młody producent wybija się na tle innych i zostaje uwzględniony w znanych kasynach online. Tak właśnie jednak potoczyły się losy Just For the Win i po obserwacji tego dostawcy widzimy, że nie zamierza on zeskakiwać ze swojej fali sukcesu. Jesteśmy bardzo ciekawi nowych automatów od tej firmy, ponieważ jak dotąd nie byliśmy zawiedzeni.

  Ogólnie o grach Just For the Win

  Just For the Win to producent głównie slotów. Na ten moment nie znajdziesz w ofercie tego dostawcy automatów gier klasycznych czy gier na żywo, nie również jackpotów. Za to Just For the Win może się pochwalić grupką starannie wykonanych slotów, których inni gracze mogą tylko pozazdrościć. Podoba nam się to, że Just For the Win nie ogranicza się tylko w jednym motywie lub temacie. Wydaje na rynek zupełnie różne automaty, które nie są ze sobą w żaden sposób połączone.

  Raz w kolekcji znajdziesz grę o wróżkach, następnie o starożytnym Egipcie. Nie ma tutaj żadnych reguł, co jest plusem, ponieważ Just For the Win może z łatwością zaskoczyć swoich graczy. Co charakteryzuje wszystkie sloty od tego dostawcy, to niesamowita dokładność ich produkcji. Widać, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik nie tylko pod względem mechanizmu, ale również pod względem szaty graficznej. Jest ona naprawdę dobrze wykonana, widać, że zajmowali się nią prawdziwy specjaliści. Czasem ma się wrażenie, że nie są to gry hazardowe, lecz komputerowe.

  Przez ten krótki okres Just For the Win wypracował sobie pewien styl, po którym można bardzo łatwo rozpoznać jego sloty. Jest to po pierwsze dopracowanie każdego aspektu slotu i nie pominięcie niczego ważnego. Jest to również specyficzny styl grafiki, który może wydawać się trochę bajkowy, ale jednocześnie poważny. Niestety ze względu na to, że firma nie jest zbyt duża, nie można spodziewać się regularnych i nowych gier od Just For the Win. Fani muszą na nie poczekać, chociaż jest to dobry sygnał. Jesteśmy zdania, że lepiej jest poczekać na naprawdę dobrą grę niż zadowolić się miernym slotem, który nie będzie zauważalny pośród innych automatów.

  Konkretne maszyny hazardowe od Just For the Win

  Just For the Win ma na swoim koncie już kilka bardzo dobrych automatów, o których warto wspomnieć. Mówiliśmy już o pierwszej grze od tego dostawcy, którą jest Goldwyn’s Fairies. Jest to slot osadzony w świecie wróżek, gdzie wszystko można wyczarować z użyciem magii. Okazuje się również, że można wyczarować również całkiem spore wygrane, ponieważ automat ten jest znany z rozdawania już sporo wysokich sum.

  Grę, którą zdecydowanie warto wypróbować jest Temple of Tut. Przenieś się do starożytnego Egiptu, w którym możesz spotkać potężnych władców, a przy okazji zgarniesz wysokie wygrane, które są udostępniane przez ciekawe bonusy. Bez wątpienia możemy polecić jedną z bardziej znanych gier od Just For the Win, a jest nią Deco Diamonds Deluxe. Jest to slot o bardziej spokojnym motywie, w którym może nie spotkasz wróżek, ani władców Egiptu, ale za to możesz liczyć na równie wysokie nagrody.

  Jedną z najnowszych gier od Just For the Win na rynku jest Aurora Beast Hunter. Gra ta jest osadzona w mrocznym świecie, gdzie spotkasz różne potwory, a także nietypową siatkę. Just For the Win jest również znane z tego, że nie lubi trzymać się sztywno narzuconych zasad. Nie spotkasz więc dużo klasycznych pozycji, ponieważ producent ten woli eksperymentować z różnymi opcjami. Podoba nam się to usposobienie, ponieważ już wiele razy można było zauważyć z niego wiele dobrego. Dzięki temu mamy na przykład na rynku Megaways.

  Poza wspomnianymi grami nie można również zapomnieć o Rainbrew, czyli slot, który jest często uważany za symbol Just For the Win. Jest to ekscytująca gra, która łączy w sobie motyw irlandzkiego kociołka ze złotem oraz poważnych wygranych i pięknej szaty graficznej. Jeśli chcesz więcej, polecamy również Lucky Links, Anderthals, Wonder Woods, Rising Royals i Reel Talent. Oczekuj również slotu, który ma lada moment pojawić się na rynku, a jest nim Immortal Glory.

  Strona internetowa: www.justforthewin.com
  Data założenia 2016
  Liczba gier 10+