Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  all ways joker

  All Ways Joker

  By Magdalena
  10 listopada, 2019
  Fani klasycznych slotów z pewnością będą zadowoleni z All Ways Joker. Jest to niezbyt skomplikowana gra z prostym interfejsem, dzięki któremu nawet początkujący gracz może szybko zorientować się, co ma robić. Klasyczne gry są zazwyczaj pozbawione ciekawych bonusów, jest jednak inaczej w przypadku All Ways Joker. W rezultacie automat jest atrakcyjny nie tylko dla początkujących, ale też dla doświadczonych graczy.
  • Wiele sposobów na wygraną
  • Ciekawe bonusy
  • Prosta obsługa
  • Niemodna grafika

  Wprowadzenie do All Ways Joker

  Amatic Industries to firma, która skupia się na tworzeniu gier zarówno prostych, jak i ciekawych. All Ways Joker należy właśnie do Amatic, więc można się spodziewać, że czeka Cię długa sesja spinów. Jest to jeden z nowszych automatów tej grupy, co widać na podstawie mechaniki gry oraz szaty graficznej. All Ways Joker znajduje się w grupie All Ways, co oznacza, że dana ma gra ma więcej linii wygrywających niż klasyczny automat. W rezultacie zwycięskie klastery pojawiają się bardzo często, co motywuje do kontynuowania gry.

  Motyw All Ways Joker został zaczerpnięty z klasyki, oznacza to, że większość symboli, które można spotkać na ekranie, to owoce. System gry został jednak odpowiednio unowocześniony, więc nie musisz się bać, że automat będzie dokładnie taki, jak kilkadziesiąt lat temu. All Ways Joker ma jednak swój styl, dobrze dobrane dźwięki, które umilają rozgrywkę oraz gwarantuje on możliwość zdobycia dość wysokich sum.

  Zaletą slotu jest to, że został on odpowiednio przystosowany do urządzeń mobilnych, dlatego do zagrania nie musisz uruchamiać swojego komputera, wystarczy zwykła komórka. Automat jest wyposażony w 5 bębnów, a jego siatka przedstawia się 5 x 3. Minimalna stawka, jaką można postawić to 1, z kolei największa wynosi 300 wybranej przez Ciebie waluty. Jeśli wybierzesz maksymalną stawkę i przy okazji natrafisz na klaster z najlepiej wartościowanym symbolem, masz szansę wygrać 150 000 monet.

  Symbole w All Ways Joker

  Większość symboli w All Ways Joker jest ściśle związana ze swoim motywem, czyli z owocami. Jest również kilka symboli, które pojawiały się w pierwszych automatach, a także tytułowy Joker oraz niespodzianki, które przynoszą bardzo ciekawe benefity. Na początku chcielibyśmy jednak zachęcić do

  przeczytania reguł gry, które znajdują się w górnym przycisku oznaczonym znakiem zapytania. Początkujący dzięki niemu mogą rozwiać wszystkie swoje wątpliwości i wiedzieć, co ich dokładnie czeka.

  Symbole w grze zostały podzielone na grupy ze względu na to, jaką wygraną oferują. Tak więc zakładając, że gracz korzysta ze stawki 1, może on wygrać:

  Wiśnie – 3 symbole tego typu pozwalają wygrać równowartość stawki, czyli 1. Z kolei 4 symbole pozwolą wygrać 2 monety, 5 wiśni da 5 monet.
  Śliwki, pomarańcze oraz cytryny gwarantują trochę większe wygrane, a są to 2 monety za 3 symbole tego typu, monet za 5 symboli z tej grupy.
  Dzwonek i podkowa dadzą Ci wygraną rzędu 3 monet za 3 symbole oraz 10 monet za 5 symboli.

  Winogrono to z pewnością symbol, który warto wylosować. Już 3 winogrona gwarantują 5 monet, a 5 symboli to wygrana wynosząca 20 monet.
  Arbuz to najbardziej wartościowy owoc w całej grupie. Za 5 arbuzów można liczyć na 100 monet. Z kolei za 4 symbole automat wypłaci 25 monet, a za 3 – 7.

  Jest jeszcze kilka symboli, o których trzeba powiedzieć. Symbolem, na który warto polować jest sam Joker. Przedstawiona jest jego twarz i jest warta aż 500 monet za 5 symboli na ekranie. Za 4 automat daje 50 monet, z kolei za 3 wygrana wynosi 10.

  Ułatwieniem dla graczy jest to, że po zdobyciu zwycięskiego klastera symbole biorące w nim udział są podświetlane, widać więc, za co gracz dostaje monety. Dodatkowo pod ekranem są wyświetlane symbole, które zwyciężyły oraz ile dokładnie są one warte.

  Funkcje All Way Joker

  All Ways Joker ma kilka funkcji, które sprawiają, że gra nie ogranicza się wyłącznie do obserwowania wirujących symboli. Wylosowanie ich wiąże się z wysokimi wygranymi oraz bonusami.

  Mnożnik

  Nie powiedzieliśmy o jednym symbolu, który jest bardzo ważny w automacie All Ways Joker. Jest to symbol mnożnika, który ma postać x2. Jeśli masz to szczęście i uzyskałeś zwycięski klaster, a poza tym, w tym samym spinie wylosowałeś również symbol mnożnika, to Twoja obecna wygrana zostaje podwojona.

  Bonus Spins

  Na ekranie pojawia się również symbol mający kształt charakterystycznej czapki Jokera z dużym napisem bonus. Symbol ten, oprócz gwarantowania nagrody w postaci monet, nagradza również darmowymi spinami. Wystarczy wylosować 3 symbole tego typu, a dostajesz za darmo 10 spinów. W przypadku 4 symboli, darmowych spinów będzie 15, z kolei 5 czapek oznacza 25 spinów.

  Ciekawe jest to, że podczas sesji darmowych spinów można znów wylosować komplet czapek, a wtedy nowo wygrane darmowe spiny przechodzą do puli. W rezultacie, jeśli ma się szczęście, można liczyć nawet na 100 darmowych spinów.

  Podsumowanie All Ways Joker

  All Ways Joker to gra zarówno dla doświadczonych, jak i dla początkujących. To dzięki niej można poczuć charakterystyczny klimat klasycznych automatów, który Amatic udało się odtworzyć nie tylko w tej grze. Nie jest to jedyny powód, dla którego warto wypróbować akurat tego jednorękiego bandytę. Warto wiedzieć, że automat jest dopracowany technicznie, ma dość ciekawe bonusy, a poza tym prawie 250 linii wygrywających, co sprawia, że mogą one pojawić się bardzo często. Zachęcamy do sprawdzenia wersji demo All Ways Joker, a jeżeli się ona spodoba, to zawsze można ją zmienić na wersję na prawdziwe pieniądze. Warto jednak przedtem zapoznać się ze wszystkimi jej regułami.

   

  Data wydania Styczeń 2018
  Return to Player (RTP) -
  Poziom volatility -
  Dostawca oprogramowania Amatic
  Motyw gry Owoce, Joker
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 243
  Liczba bębnów 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 1/300
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 150 000 monet
  Maksymalna wygrana (monety) 150 000
  Funkcje bonusowe Mnożnik, Bonus Spins
  Obsługiwane platformy iOS, Windows, Android